Arşiv

XI.Dönem

Konuşmacılar

Tübitak Başkanı
Yücel ALTUNBAŞAK 

 

Değerli Basın Mensupları ve Konuklar,
1997 yılında TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD olarak, teknoloji ve yenilikçiliğin önemine duyduğumuz inançla, bu yolda hareket eden kuruluşları ödüllendirmek üzere Teknoloji Ödülleri’ni oluşturduk.

 

Bu yıl onbirincisini vereceğimiz ödüllerin bugün bir marka haline gelmesi bizler için oldukça gurur verici. Özellikle de ödülün maddi bir getirisinin olmadığını, bir prestij ödülü olduğunu düşündüğümüzde...

 

 

devamı..

TTGV Yönetim Kurulu Başkanı
Sn. Cengiz ULTAV

 

Uzmanlıkların açık bir sistem dahilinde topluma değer olarak dönüşmesi gereken yeni bir değişim döneminin içerisindeyiz. Türkiye için fırsat olacak başta uluslararası rekabetçilik olmak üzere tüm alanlarda katma değerli çalışmaların artırılması için toplumla bütünleşmiş yenilikçi girişimciliğin daha iyi şartlarda destekleneceği bir somutluklar dönemi içerisindeyiz.

 

 

 

 

devamı..

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı
Muharrem Yılmaz

 

Sayın Başkanlar, Sayın Basın mensupları,

TUSIAD Yönetim Kurulu adına hepinizi saygıyla selamlıyorum.

 

TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD olarak, teknolojinin ve yenilikçiliğin önemine duyduğumuz inançla, bu yolda öne çıkan kuruluşları ve kişileri ödüllendirmek üzere 1997'de basladigindan bu yana, etkinliğimizin özel sektör içerisinde giderek artan oranda heyecan verici bir yarış haline geldiğini görüyor, ödülümüzün gördüğü ilgiyle gurur duyuyoruz..

davamı..